LC1D32ED
Wekton
LC1D32ED RSS 495.00 495.00 402.44 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D32ED
Zmiana ceny:
+11% (30.11.2025)
Poprzednia cena:
445.00
Ilość [ x szt]: 2+ 5+
Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 48VDC DIN