FDA28N50
Wekton
FDA28N50 RSS 20.36 20.36 x 5
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FDA28N50
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-3PN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.92% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
20.55
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Tranzystor N-MOSFET 500V 28A 310W 0,122R TO3PN