B32529C0104K000
Wekton
B32529C0104K000 RSS 0.30 0.30 x 260
  • Zgodny z RoHS
Kod:
B32529C0104K000
Minimalne zamówienie:
260 szt.
Producent:
TDK
Zmiana ceny:
+4.79% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.29
Kondensator poliestrowy 100nF 63VDC ±10% RM: 5mm