B32529C0224K000
Wekton
B32529C0224K000 RSS 0.47 0.47 x 176
  • Zgodny z RoHS
Kod:
B32529C0224K000
Minimalne zamówienie:
176 szt.
Producent:
EPCOS / TDK
Zmiana ceny:
-0.57% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.48
Ilość [ x szt]: 250+ 500+
Kondensator poliestrowy 220nF 63VDC ±10% RM: 5mm