S100E-19-50
TME
S100E-19-50 RSS 16.38 16.38 13.32 + VAT
MPN:
S100E(P) 19MM 50M
Kod:
S100E-19-50
Producent:
IPT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.3% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
16.43
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Taśma: mocująca; W: 19mm; L: 50m; Thk: 0,09mm; akryl modyfikowany