B32529C1103J000
TME
B32529C1103J000 RSS 1.22 1.22 0.99 + VAT
MPN:
B32529C1103J000
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.83% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.21
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+ 100+ 125+ 250+ 500+ 2000+ 4000+
Kondensator: poliestrowy; 0,01uF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±5%; THT