P278HE102M480A
Wekton
P278HE102M480A RSS 4.17 4.17 x 20
  • Zgodny z RoHS
Kod:
P278HE102M480A
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.3% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
4.18
Kondensator papierowy X1 1nF 480VAC ±20% RM: 10,2mm