STP12N120K5
Wekton
STP12N120K5 RSS 32.84 32.84 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STP12N120K5
Minimalne zamówienie:
3 szt.
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.57% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
33.03
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Tranzystor N-MOSFET 1200V 12A 250W 0,062R TO220