Wyświetlacz Nextion Intelligent 7.0" 800x480 NX8048P070-011C pojemnościowy panel dotykowy
elty.pl
RSS
410.00
333.33 + VAT
- Kod:
- 2762
- Producent:
- IteadStudio
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.15% (28.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla im190402001
* Basic - wersja podstawowa.
* Enhanced - w porównaniu do Basic posiada pamięć eprom, linie GPIO, zegar RTC.
* Intelligent - w porównaniu do enhanced zawiera wiele nowych zaawansowanych kontrolek graficznych.
Specyfikacja prezentowanego wyświetlacza Nextion Intelligent NX8048P070-011C:
* Rozmiar: 7.0″
* Rozdzielczość: 800*480
* Panel dotykowy: pojemnościowy
* Liczba kolorów: 65536
* Pamięć Flash: 128 MB
* Pamięć RAM: 512KB
* Zegar MCU: 200 MHz
* Pamięć EEPROM: 1024 Byte
* Liczba GPIO: 8
* Zegar czasu rzeczywistego: TAK
* Zamknięta obudowa: NIE
* Text : pole tekstowe które może być modyfikowane podczas pracy wyświetlacza.
* Progressbar : pasek postępu. Wartość tego paska można w łatwy sposób ustawić odpowiednią komendą.
* Gauge: to analogowy wskaźnik z pojedynczą wskazówką.
* Waveform : Służy do rysowania do czterech wykresów.
* Slider : suwak za pomocą którego można ustawiać różne parametry, zmienne w programie.
* Checkbox: pole wyboru. Każde dotknięcie zmienia jego stan na przeciwny.
* Combobox: rozwijalna lista.
* Video: umożliwia wstawianie filmów.
* +5V : zasilanie
* GND : masa zasilania
W roli zasilacza można zastosować:
* Moduł MP1584
* Moduł LM2596
* Moduł LM7805
* Bezpośrednio w naszej firmie telefonicznie lub poprzez email.
* Biblioteki dla Arduino oraz Raspberry Pi do pobrania ze strony producenta.
* Pliki STL obudów do wydrukowania na drukarce 3D do pobrania ze strony producenta.
Zestaw zawiera:
* Wyświetlacz Nextion
* Adapter do zasilacza USB
* Przewody połączeniowe zakończone wtyczką.
Przydatne linki:
* Zapraszamy do naszego bloga.
* Strona producenta wyświetlacze Enhanced
* Program do edycji interfejsu NEXTION EDITOR
* Instrukcja do NEXTION EDITOR
* Opis komend obsługiwanych przez wyświetlacze NEXTION.
* Biblioteka Arduino
* Biblioteka Raspberry Pi
* Pliki obudów STL do druku 3D
* Video poradnik
Porównanie wyświetlaczy z serii Nextion Intelligent:
Przekątna 7.0" 7.0" 7.0" 7.0" 10.1" 10.1"
Rozdzielczość 800*480 800*480 800*480 800*480 1024*600 1024*600
Panel dotykowy Rezystancyjny Pojemnościowy Rezystancyjny Pojemnościowy Rezystancyjny Pojemnościowy
Ilość kolorów 65536 65536 65536 65536 65536 65536
Flash(MB) 128 128 128 128 128 128
RAM(KB) 512 512 512 512 512 512
MCU 200MHz 200MHz 200MHz 200MHz 200MHz 200MHz