MJF15031G
Wekton
MJF15031G RSS 6.96 6.96 x 11
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MJF15031G
Minimalne zamówienie:
11 szt.
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.14% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
6.95
Ilość [ x szt]: 20+
Tranzystor PNP 150V 8A 36W TO220FP