AHP25W-10KF
TME
AHP25W-10KF RSS 8.12 8.12 6.60 + VAT
MPN:
AHP25W-10KF
Producent:
SR PASSIVES
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.12% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
8.03
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 10kΩ; 25W; ±1%; 30ppm/°C; 18,6mm