AHP25W-1RF
TME
AHP25W-1RF RSS 8.12 8.12 6.60 + VAT
MPN:
AHP25W-1RF
Zmiana ceny:
+1.12% (04.05.2026)
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 1Ω; 25W; ±1%; 50ppm/°C; 18,6mm