AHP50W-4K7J
TME
AHP50W-4K7J RSS 7.36 7.36 5.98 + VAT
MPN:
AHP50W-4K7J
Producent:
SR PASSIVES
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.1% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
7.28
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 4,7kΩ; 50W; ±5%; 30ppm/°C; 38,5mm