AHP100W-100RJ
TME
AHP100W-100RJ RSS 47.08 47.08 38.28 + VAT
MPN:
AHP100W-100RJ
Zmiana ceny:
+1.05% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
46.59
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 100Ω; 100W; ±5%; 50ppm/°C; 69,2mm