AHP100W-150RJ
TME
RSS 35.90 35.90 x 25
MPN:
AHP100W-150RJ
Zmiana ceny:
+2.89% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
34.90
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 150Ω; 100W; ±5%; 50ppm/°C; 69,2mm