AHP100W-2R2J
TME
RSS 45.93 45.93 x 25
MPN:
AHP100W-2R2J
Zmiana ceny:
-0.88% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
46.33
Rezystor: drutowy; z radiatorem; 2,2Ω; 100W; ±5%; 50ppm/°C; 69,2mm