BTB12-600BRG
TME
BTB12-600BRG RSS 8.41 8.41 6.84 + VAT
MPN:
BTB12-600BRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
8.43
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+ 10000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA