ERJ3EKF2610V
TME
ERJ3EKF2610V RSS 0.02 0.02 x 50000
MPN:
ERJ3EKF2610V
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.14% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Ilość [ x szt]: 100000+
Rezystor: thick film; 0603; 261Ω; 100mW; ±1%; ERJ3EKF; 100ppm/°C