TXLN500-124
TME
RSS 947.79 947.79 770.56 + VAT
MPN:
TXLN 500-124
Kod:
TXLN500-124
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
946.87
Ilość [ x szt]: 6+ 30+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 500W; 24VDC; 21A