TXLN500-112
TME
RSS 947.79 947.79 770.56 + VAT
MPN:
TXLN 500-112
Kod:
TXLN500-112
Zmiana ceny:
-2.93% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
976.40
Ilość [ x szt]: 6+ 30+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 500W; 12VDC; 41,7A