ASK31.3-300/5
TME
ASK31.3-300/5 RSS 256.61 256.61 208.63 + VAT
MPN:
1715V0180
Kod:
ASK31.3-300/5
Producent:
Gossen Metrawatt
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.34% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
257.49
Przekładnik: prądowy; Iwej: 300A; Iwyj: 5A; Klasa: 1@max7,5VA; 50Hz