SMD fuse 6.1 x 2.69 mm, 375 mA, FF, 125 V (DC), 125 V (AC), 50 A breaking capacity, 0451.375MRL
MPN:
0451.375MRL
Kod:
49G106
Zmiana ceny:
+23% (30.01.2026)