HHXC250ARA330ME61G ELKO Polymer Hybrid SMD, 33 µF, 25 V, 105°C, 5.0 x 5.8 mm
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
HHXC250ARA330ME61G
Kod:
289235
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+18% (17.01.2026)