MKP film capacitor, 150 nF, ±10 %, 400 V (DC), PP, 22.5 mm, MKP1G031505B00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MKP1G031505B00KSSD
Kod:
43D684
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)