UEI15-050-Q12P-C DC/DC converter UEI15 series 15W, 5V DC, Board, Single
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
UEI15-050-Q12P-C
Kod:
140739
Producent:
MURATA POWER SOLUTIONS
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (07.04.2025)
Poprzednia cena:
Murata DC/DC converter UEI15 series, 15 W
Input voltage range: 9 - 36 V DC Output voltage: 5 V DC Output Current: 3 A Output power: 15 W Efficiency: 87.3 %