DG300-5.0-3P24
Wekton
RSS
1.90
x 50
- Kod:
- DG300-5.0-3P24
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Zmiana ceny:
- +2.39% (11.06.2025)
- Poprzednia cena:
- 1.86
| Ilość [ x szt]: | 300+ | 600+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 3p24
Listwa zaciskowa 3pin 24A 300V 2,5mm2 THT RM: 10mm