BTA425X-800BTQ
TME
BTA425X-800BTQ RSS 4.46 4.46 3.63 + VAT
MPN:
BTA425X-800BTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.89% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.50
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Triak; 800V; 25A; TO220FP; Igt: 50mA; Ifsm: 250A; 3Q,Hi-Com