BTA412Y-600ETQ
TME
BTA412Y-600ETQ RSS 4.12 4.12 3.35 + VAT
MPN:
BTA412Y-600ETQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.13
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 30+ 100+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com