BTA316X-800C.127
TME
BTA316X-800C.127 RSS 7.80 7.80 6.34 + VAT
MPN:
BTA316X-800C,127
Kod:
BTA316X-800C.127
Obudowa:
TO-220FP
Zmiana ceny:
-0.13% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
7.81
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 16A; TO220FP; Igt: 35mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com