BTA312-800B.127
TME
BTA312-800B.127 RSS 2.96 2.96 2.41 + VAT
MPN:
BTA312-800B,127
Kod:
BTA312-800B.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.67% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
2.98
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 100A; 3Q,Hi-Com