BTA212-800B.127
TME
BTA212-800B.127 RSS 3.12 3.12 2.54 + VAT
MPN:
BTA212-800B,127
Kod:
BTA212-800B.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.95% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.15
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 30+ 100+
Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 95A; 3Q,Hi-Com