BTA2008-600E.412
TME
BTA2008-600E.412 RSS 0.84 0.84 x 5000
MPN:
BTA2008-600E,412
Kod:
BTA2008-600E.412
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-92
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
0.84
Triak; 600V; 0,8A; TO92; Igt: 10mA; Ifsm: 9A; 3Q,Hi-Com