RV24YN-20S-B503
TME
RSS
27.04
21.98 + VAT
- MPN:
- RV24YN-20S-B503
- Producent:
- TOCOS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.15% (23.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 4+ | 10+ | 30+ | 60+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla rv24
Potencjometr: osiowy; 50kΩ; 250mW; ±10%; 6mm; węglowy; 1kV; -10÷85°C