ETQP4M2R2YFN
TME
ETQP4M2R2YFN RSS 2.54 2.54 x 100
MPN:
ETQP4M2R2YFN
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.44% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.53
Ilość [ x szt]: 200+
Dławik: drutowy; SMD; 2,2uH; 10,2A; R: 10,4mΩ; ±20%; ETQP4M