SBC6-1R0-962
TME
SBC6-1R0-962 RSS 5.60 5.60 4.55 + VAT
MPN:
SBC6-1R0-962
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-31% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
8.07
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 500+
Dławik: ferrytowy; 1uH; 13,4A; R: 10mΩ; ±20%