T11-211-0.1A
TME
T11-211-0.1A RSS 31.68 31.68 25.76 + VAT
MPN:
Kod:
T11-211-0.1A
Zmiana ceny:
+7% (05.04.2026)
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+
Wyłącznik nadprądowy; Uznam: 240VAC; 48VDC; 0,1A; SPST; Bieguny: 1