REL-IR-BL/110/2X21
TME
RSS
33.23
27.02 + VAT
- MPN:
- Kod:
- REL-IR-BL/110/2X21
- Producent:
- PHOENIX CONTACT
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.15% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ |
|---|---|---|
Moduł przekaźnikowy Phoenix Contact RIF-2-RPT-LDP-24DC/2X21 24 V/DC 10 A 2 zestyki przełączne 1 szt.
Sugerowane produkty dla 2x21
Przekaźnik: przemysłowy; DPDT; Ucewki: 110VDC; 12A/250VAC; 16,1kΩ