VF30100SG-E3/4W
TME
VF30100SG-E3/4W RSS 7.85 7.85 x 1000
MPN:
VF30100SG-E3/4W
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
7.86
Dioda: prostownicza Schottky; THT; 100V; 30A; TO220FP; Ufmax: 1V