BT148-400R.127
TME
BT148-400R.127 RSS 2.85 2.85 2.32 + VAT
MPN:
BT148-400R,127
Kod:
BT148-400R.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.7% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
2.87
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+ 25000+
Tyrystor; 400V; Ifmax: 4A; 2,5A; Igt: 15uA; SIP3,SOT82; THT; tuba