BTA308Y-800C0TQ
TME
BTA308Y-800C0TQ RSS 3.96 3.96 3.22 + VAT
MPN:
BTA308Y-800C0TQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.97
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 800V; 8A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 60A; 3Q,Hi-Com