ECWFA2J124J
TME
RSS
0.85
x 2000
- MPN:
- ECWFA2J124J
- Minimalne zamówienie:
- 2 000 szt.
- Zmiana ceny:
- +0.58% (03.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.85
| Ilość [ x szt]: | 3000+ | 4000+ | 5000+ | 6000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 120nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm