ECWF4204RJL
TME
ECWF4204RJL RSS 3.87 3.87 x 900
MPN:
ECWF4204RJL
Minimalne zamówienie:
900 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.64% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
3.85
Ilość [ x szt]: 1800+ 2400+ 9900+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 200nF; 400VDC; THT; ±5%; 7,5mm