ECWF4754JL
TME
ECWF4754JL RSS 4.24 4.24 x 1000
MPN:
ECWF4754JL
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.22
Ilość [ x szt]: 2000+ 2500+ 3000+ 4000+ 5000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 750nF; 400VDC; THT; ±5%; 17,5mm