OBIC0100-5-12VDC
TME
- MPN:
- 1SNA645047R0000
- Kod:
- OBIC0100-5-12VDC
- Zmiana ceny:
- +4.5% (19.04.2026)
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla obic01005
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 5÷12VDC; 4,5÷58VDC; 100mA