OBIC0100-5-12VDC
TME
RSS 266.31 266.31 216.51 + VAT
MPN:
1SNA645047R0000
Kod:
OBIC0100-5-12VDC
Zmiana ceny:
+4.5% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
254.83
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 5÷12VDC; 4,5÷58VDC; 100mA