F1206-100MA
TME
RSS 2.75 2.75 x 5000
MPN:
F1206-100MA
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
OPTIFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.28% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
2.78
Ilość [ x szt]: 10000+
Bezpiecznik: topikowy; 100mA; 32VAC; 63VDC; 3,2x1,6x0,6mm; SMD