BTA08-600CW3G-LF
Wekton
BTA08-600CW3G-LF RSS 11.44 11.44 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA08-600CW3G-LF
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.66% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
11.52
Ilość [ x szt]: 10+
Triak 8A 600V Igt=35mA TO220AB