G5V-1-DC12
Maritex
G5V-1-DC12 RSS 7.38 7.38 6.00 + VAT
MPN:
G5V-1-DC12
Kod:
8e2028
Producent:
OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (09.09.2022)
Poprzednia cena:
8.61
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 2A; napięcie cewki 12VDC; pojedynczy styk przełączny (1C); moc cewki: 150mW; 1A/24VDC; 0.5A/125VAC