BTB12-800BW3G-LF
Wekton
BTB12-800BW3G-LF RSS 4.34 4.34 x 25
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTB12-800BW3G-LF
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.56% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
4.37
Triak 12A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB