MOV-07D301K
TME
MOV-07D301K RSS 0.21 0.21 x 2000
MPN:
MOV-07D301K
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.19% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.21
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 190VAC; 250VDC; 300V; 1,2kA; Ø7mm